projekt Erasmus+ 2015-2017

                              

Tato stránka je věnována projektu Zvyšování profesních kompetencí učitelů základního uměleckého školství, který proběhl v letech 2017-2017. Byl realizovaném v klíčové aktivitě 1.

V letech 2015-2017 jsme realizovali čtyři studijní cesty.  V letní výhni madridského CEPIC a v splendidní atmosféře londýnské Yehudi Menuhin School jsme studovali metodu Colourstrings u prof. Gézi Szilvaye a kodályovskou solmizaci u  Davida Vindena. V islandské přírodě jsme tvořili výtvarná díla ze všeho, co bylo po ruce na plážích i v lesích, vydáni při tom na pospas vrtošivým živlům. V přímořském Bari jsme neúnavně tvořili pod vedením  choreografů ze všech světových stran a od všech stylů trochu.

 

Co jsme se naučili, předáváme dál našim žákům a kolegům v celé České republice. Uspořádali jsme semináře pro učitele ZUŠ,  ČŠI a pro studenty pedagogických fakult v Novém Jičíně, Opavě, Třinci, Liberci, Praze, Havířově, Malé Morávce, Hradci Králové, Polici nad Metují, Liberci, Holicích…všude tam, kde nás pozvali. Celkem jsme nalétali a najezdili po zemi téměř 22 000 kilometrů a na diseminačních seminářích jsme potkali asi 200 kolegů z desítek ZUŠ.

Videa a fotografie naleznete na veřejné fcb stránce ZDE


Tento projekt byl realizován za podpory Evropské unie.

Za obsah sdělení odpovídá výlučně autor. Sdělení nereprezentuje názory Evropské unie a Evropská komise neodpovídá za použití informací, jež jsou jeho obsahem.ą
jan machander,
12. 6. 2017 3:42
Comments